Polskie Forum o KRAV MAGA!

Krav Maga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-09-03 01:10:33

 Ramius

Administrator

3372359
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Zaczynamy od nowa

Witam

Nazywam się Ramius i jestem tutaj nowym użytkownikiem tego forum. Odnalazłem je podczas poszukiwania jakiś info na temat krav magi. Od razu rzuciły mi się w oczy daty ostatnich postów. Pomyślałem, że dobrze by było sprawić, aby forum znowu ruszyło pełną parą. Zgłosiłem się z pomysłem reaktywacji forum do admina, czyli theBro, który dał mi prawa drugiego admina. W przyszłości planujemy zmianę wątków na tablicy forum tak aby było tutaj sensownie, miło i przyjemnie ;] Chcielibyśmy również, aby to forum skupiało ludzi z całej Polski, a nie było takim zamkniętym obozem dla jednej konkretnej sekcji. pomysły na temat zmian, modernizacji również będą mile widziane. Jeżeli ćwiczysz albo i może zaczynasz przygodę z Krav Magą, zarejestruj się i pisz, zadawaj pytania, wydawaj opinie.

pozdrawiam

Ramius


"Kiedy ty nie trenujesz, ktoś inny szykuje się by skopać ci dupę"

Offline

 

#2 2011-07-18 11:22:42

kravmagaoboz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zaczynamy od nowa

Zapraszamy wszystkich chętnych nauką samoobrony oraz technikami walki wręcz w systemie kravmaga na letni obóz szkoleniowy. Miejsce: Mrzeżyno (miejsce oddalone 10 km od Kołobrzegu), termin: 6-13 sierpień 2011. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: sylwesterwroblewski5@mail.com, kravmaga.oboz@gmail.com.
Informacje na stronie www.obozykravmaga.pl
Zapraszamy

Ostatnio edytowany przez kravmagaoboz (2011-07-18 12:17:49)

Offline

 
All Right Reserved by Doc

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki wrocław psycholog Piła ekstraklasamanager